search

Do jakich płytek zaprawa klejąca Ceresit CM 16


Uniwersalna zaprawa klejąca Ceresit CM 16 doskonale sprawdzi się do wszystkich rodzajów płytek. Największą zaletą Ceresit CM 16 jest to, że zapewnia idealny rozpływ pod płytką i co najważniejsze nie spływa z powierzchni pionowych. Zaprawa klejąca Ceresit CM 16 może pochwalić się także doskonałą elastycznością i wspaniałymi parametrami roboczymi.

 

Dlaczego warto postawić na Ceresit CM 16

Zaprawa Ceresit CM 16 jest bardzo prosta i szybka nie tylko w użyciu, ale również w przygotowaniu. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które dopiero uczą się układać płytki i potrzebują niezawodnej konsystencji z najwyższej światowej półki. Nie można zapominać również i o tym, że Ceresit CM 16 doskonale nadaje się nie tylko wewnątrz, ale również zewnątrz pomieszczeń.

Uniwersalna zaprawa klejąca

Jak wspomniano powyżej Ceresit CM 16 doskonale nadaje się nie tylko do płytek ceramicznych, ale również do płytek gresowych i kamienia naturalnego, który w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i coraz więcej osób korzysta z jego dobrodziejstwa. Ceresit CM 16 doskonale poradzi sobie na trudnym podłożu takim jak na przykład OSB. Zaprawa doskonale nadaje się do małych i dużych płytek. Warto wspomnieć również i o tym, że zaprawę można śmiało nakładać również na stare płytki.

close
search
Najnowsze komentarze

    Hi, guest!

    settings

    menu