search

Pięć najciekawszych rozwiązań dla wykończenia Twojego domu


Trendy wykończeń i stosowanych rozwiązań w mieszkaniach stale się zmieniają. Obecnie warto zwrócić uwagę na pięć najciekawszych z nich.

1. Panele winylowe
Rozwiązanie to można wykorzystać do ozdoby ściany, ale również i sufitu. Producenci oferują głównie panele imitujące drewno. Dostępne jest drewno naturalne, bielone i postarzane.

2. Farba betonowa
To hit ostatniego czasu. Pozwala w szybki i tani sposób uzyskać efekt nowoczesnego mieszkania we własnym M. W ofercie można znaleźć kilka odcieni szarości, dzięki czemu można kolor dopasujemy do oczekiwanego wystroju.


3. Sztukateria
Wystarczy kupić drewniane lub plastikowe listwy wykończeniowe, z których pozostaje już tylko ułożenie zaplanowanego wzoru. Jest to niezwykle efektowne i eleganckie rozwiązanie, które nadaje również charakter we wnętrzu.

4. Farba tablicowa
Najprawdopodobniej kolejny hit, który utrzyma się w obowiązujących trendach znacznie dłużej. Wynika to z faktu, że stanowi uniwersalne rozwiązanie sprawdzające się zarówno w kuchni, pokoju dziecięcym i salonie.

5. Farba magnetyczno-tablicowa
Czysta wariacja na punkcie tablicówki spowodowała, że producenci farb dołożyli do niej właściwości magnetyczne. Takie rozwiązanie sprawia, że klient posiada tablice i miejsce do mocowania magnesów.

Warto pamiętać, że każde rozwiązanie można zmodyfikować dostosowując do własnych oczekiwań. Dzięki takim rozwiązaniom można stworzyć piękne i niepowtarzalne wnętrze.

close
search
Najnowsze komentarze

    Hi, guest!

    settings

    menu