search

5 pomysłów na oryginalną aranżację ścian


Ciekawie zaaranżowana ściana może sprawić, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle stylowo i oryginalnie. Poniżej znajdziecie 5 pomysłów na dekorację ściany.

 1. Płytki

Płytki ścienne dają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych, są dostępne w różnych wzorach, kolorach, kształtach, także bez większych problemów można dopasować je do aranżacji wnętrza. Przykładowo mozaika skomponowana z różnego rodzaju elementów, może całkowicie odmienić pomieszczenie.

 1. Beton architektoniczny

Jeżeli chodzi o tynk beton architektoniczny to jest to obecnie dość popularne rozwiązanie. Takie ściany bardzo dobrze prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych (https://budujmy.eu/pl/products/ceresit-ct-760-visage-tynk-beton-architektoniczny-kolor-chicago-gray-20-kg-1546.html), często wykorzystuje się go w aranżacjach industrialnych.

 

 1. Kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny charakteryzuje się nieregularną powierzchnią oraz naturalnym kolorem. Doskonale sprawdzi się położony na jednej ścianie, dobrze wygląda w nowoczesnych wnętrzach.

 

 1. Drewno

Chociaż lata popularności drewna są za nami, to warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Po pierwsze jest to materiał niezwykle ciepły, naturalny, deski zamontowane na ścianie prezentują się bardzo stylowo, dodadzą wnętrzu charakteru. Dobrze wyglądają we wnętrzach rustykalnych, nowoczesnych, skandynawskich.

 

 1. Panele 3D

Trójwymiarowe panele to bardzo ciekawa propozycja, one dają nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni. Umożliwiają stworzenie trójwymiarowego, oryginalnego dekoru ściennego.

close
search
Najnowsze komentarze

  Hi, guest!

  settings

  menu