search

Dlaczego płyty knauf aquapanel są tak popularne?


Oryginalne płyty knauf aquapanel składają się z rdzenia z betonu lekkiego i siatki z włókna szklanego. To właśnie taka nietypowa konstrukcja płyty umożliwia bardzo łatwą i szybką obróbkę. Jeżeli chodzi o samą obróbkę płyt knauf aquapanel, to tak naprawdę wcale nie różni się ona od obróbki zwykłej płyty gipsowo kartonowej.

Błyskawiczna obróbka

Płyty knauf aquapanel można przeciąż zwykłym nożem i równo złamać w wyznaczonym miejscu. Warto wspomnieć również i o tym, że materiał ten nie wymaga wstępnego nawiercania. Płyty można przykręcać bezpośrednio do konstrukcji drewnianych i metalowych, dzięki czemu praca jest bardzo szybka. Z materiałem tym poradzą sobie nie tylko profesjonaliści, ale również amatorzy.

 

Wodoodporne właściwości

 

Płyty knauf aquapanel zdobyły szerokie grono zadowolonych użytkowników, przede wszystkim ze względu na fantastyczne właściwości wodoodporne. Oryginalne płyty knauf aquapanel są niesłychanie trwałym materiałem budowlanym, który bez żadnego większego problemu poradzi sobie nie tylko w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych, ale również i w zastosowaniach podłogowych. Płyta knauf aquapanel nie pęcznieje pod wpływem wody, nie mięknie w wilgotnych warunkach i co najważniejsze nie rozwarstwia się. Materiał ten charakteryzuje się dodatkowo doskonałą odpornością na działanie grzybów i pleśni, dzięki czemu doskonale poradzi sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach.

close
search
Najnowsze komentarze

    Hi, guest!

    settings

    menu