search

Jak urządzić ładną i funkcjonalną łazienkę?


Łazienka to pomieszczenie o specyficznych wymaganiach. Musi nie tylko cieszyć oko, ale przede wszystkim spełniać warunki dotyczące trwałości użytych materiałów. Jakie rozwiązania zastosować, by połączyć komfort i estetykę?

Płytki – najlepsze rozwiązanie do łazienki

 

Ściany i podłoga w łazience wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią. Są narażone na stały kontakt z wodą, która może wnikać w ich strukturę i powodować trwałe uszkodzenie. Najlepszym patentem do każdej łazienki są płytki. Ten materiał nie ma sobie równych, jeśli chodzi o trwałość oraz właściwości wodoodporne. Płytki nie chłoną wilgoci, są łatwe w czyszczeniu i zachowują świetny wygląd przez wiele lat. Mogą być stosowane także pod prysznicem – miejscu w którym mają bezpośredni kontakt z wodą.

Kafelki to nie wszystko, czyli jak wybrać fugę

 

Nawet najlepszej jakości płytki nie będą dobrze spełniać swojej funkcji, jeśli nie zostają odpowiednio uzupełnione. Przerwy między kafelkami najlepiej wypełnić wysokiej jakości fugą CeresitBudujmy.eu, która gwarantuje nie tylko trwałość, ale także właściwości wodoodporne. Fuga Ceresit zabezpiecza ściany i podłogę przed chłonięciem wody, a tym samym dba o komfort i bezpieczeństwo domowników. Jej inne pożądane właściwości to wysoka trwałość, łatwość w czyszczeniu, a także szeroka gama kolorystyczna, dzięki której fuga doskonale wpasowuje się w wybraną stylizację wnętrzarską i dodaje pomieszczeniu klasy.

close
search
Najnowsze komentarze

    Hi, guest!

    settings

    menu